Cerenovus برنده جایزه سال شرکت Medtech ایرلندی شد

زمان مطالعه: 4 دقیقه

انجمن Medtech ایرلندی، گروه Ibec که بخش medtech را نمایندگی می کند، Enterprise Ireland و IDA Ireland برندگان جوایز Medtech ایرلندی را اعلام کردند. جایزه شرکت سال Medtech به Cerenovus، بخشی از Johnson و Johnson MedTech اهدا شد.

دکتر Sinead Keogh، رئیس بخش Ibec و مدیر medtech و مهندسی گفت: “جامعه پزشکی ایرلندی انعطاف پذیری خود را در دو سال گذشته نشان داده است، و ما خوشحالیم که 500 رهبر صنعت را گرد هم می آوریم تا این بخش را در Medtech ایرلندی جشن بگیریم. امشب در گالوی به او جایزه می دهد.

“من خوشحالم که اعلام کنم که برنده امسال شرکت Medtech سال Cerenovus، بخشی از Johnson و Johnson MedTech است. Cerenovus پیشرو در مراقبت های عصبی- عروقی است، با مجموعه وسیعی از دستگاه های پزشکی نوآورانه طراحی شده برای کمک به روش های حذف لخته، که متعهد به تغییر مسیر سکته مغزی است و به پزشکان کمک می کند تا از افراد در طول عمر محافظت کنند. Cerenovus در گالوی به دلیل کار تحقیقاتی خود در این علم سکته مغزی ایسکمیک حاد که با همکاری دانشگاه های جهانی و محلی با دانشگاه فناوری آتلانتیک (ATU) و دانشگاه گالوی کار می کند، در سطح بین المللی شناخته شده است. سرنووس علاوه بر پیشرو در تحقیق و توسعه در سکته مغزی ایسکمیک حاد، دستگاه های مورد تایید را نیز تولید و به بازارهای جهانی عرضه می کند.

مایکل گیلواری، مدیر کل Cerenovus Galway اظهار داشت: “در Cerenovus، ما متعهد هستیم که مسیر مراقبت از سکته مغزی را تغییر دهیم تا برای تعداد زیادی از افرادی که هر روز سکته مغزی را تجربه می کنند، تفاوت ایجاد کنیم. در دفاتر ما در گالوی، استعداد قوی ما بر توسعه دستگاه‌هایی برای درمان سکته‌های مغزی با استفاده از قابلیت‌های منحصربه‌فرد ما برای شبیه‌سازی بیماری‌های زمینه‌ای که باعث سکته مغزی می‌شوند، متمرکز است. سپس این دستگاه‌ها با مشارکت شرکت تامین‌کننده بزرگی که بخشی از اکوسیستم medtech در ایرلند را تشکیل می‌دهد، تولید می‌شوند. ما افتخار دریافت این جایزه را داریم. این گواهی بر فداکاری تیم ما در گالوی، تیم گسترده‌تر CERENOVUS در سطح جهان، شرکای تحقیقاتی، همکاران و مشاوران پزشک ما است که با هم کار می‌کنند تا مرزهای علم، فناوری و پزشکی را پیش ببرند تا دستگاه‌های جدیدی را در دستان پزشکان قرار دهند. درمان سکته مغزی سریع‌تر، آسان‌تر و حتی مؤثرتر است.»

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  6 رفع خطای «مسیر خیلی طولانی» هنگام استخراج فایل ZIP در ویندوز 10 و 11

Sinead Keogh افزود: مایلیم به Boston Scientific Cork که در سال 1998 افتتاح شد و اکنون بیش از 1400 نفر را استخدام می کند، به خاطر برنده شدن جایزه بهترین فرآیند-محصول در Medtech به دلیل فرآیند استریلیزاسیون با بخار که منجر به افزایش کنترل شده است تبریک بگوییم. زنجیره تامین، ارتقای مهارت اعضای تیم، پیوندها را با موسسات دانشگاهی محلی تقویت کرد، در حالی که تاثیر زیست محیطی پایینی داشت. و همچنین فناوری بهداشت جهانی مدترونیک به دلیل تعهدش به ایجاد یک محل کار فراگیر که برای آن جایزه ابتکار بهترین تنوع و نمایندگی سال 2022 را از آن خود کرد و بدین ترتیب نقش فرهنگ پیشرفته خود را در کمک به شنیده شدن همه صداها به رسمیت شناخت.

گرت موری، رئیس Enterprise Ireland Lifesciences گفت: «استارت‌آپ‌های نوآورانه بومی با پتانسیل بالا، SMEها و شرکت‌های بزرگ جزء لاینفک موفقیت فناوری پزشکی ایرلند هستند. من خوشحالم که FIRE1 در یک رده بسیار رقابتی با طیف وسیعی از نامزدهای جایزه عالی به عنوان شرکت نوظهور Medtech سال انتخاب شده است. FIRE1 که مقر و تولید آن در مرکز DCU Alpha در دوبلین، ایرلند است، یک شرکت راه حل تجهیزات پزشکی متصل است که به بهبود نتایج برای افراد مبتلا به بیماری های مزمن اختصاص دارد. اولین محصول آن یک راه حل جدید نظارت از راه دور برای بهبود نتایج برای بیماران نارسایی قلبی است که از هر پنج نفر یک نفر را تحت تاثیر قرار می دهد. FIRE 1 نمونه ای از آنچه می توان در ایرلند توسط شرکت های بسیار نوآور به دست آورد. اکوسیستم غنی ما نیز با نقشی که شرکا ایفا می کنند تقویت شده است و امسال هارمک فناوری ها، قابلیت ها، فرآیندها و تخصص جدیدی را برای هدف قرار دادن بخش تشخیص مراقبت که جایزه شریک/ تامین کننده سال Medtech را به دست آورده است، معرفی کرده است. برای حفظ آینده ما، صنعت نیاز به پذیرش پایداری دارد. با چشم انداز پیشرفت مراقبت های بهداشتی برای همه، تعهد بکمن کولتر به «هم زیستی با محیط زیست» با یک ابتکار چهارجانبه با محوریت، بهینه سازی آب، انرژی های تجدیدپذیر، کاهش انتشار دی اکسید کربن و شیوه های زیست محیطی، باعث شد تا برنده جایزه پایدار شود. جایزه شرکت سال Medtech.”

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  7 بهترین کابل Thunderbolt 4 در سال 2023: کابل هایی که غرش می کنند

ریچل شلی، رئیس MedTech IDA ایرلند، گفت: «علاوه بر حمایت از ایجاد استارت‌آپ‌های فناوری پزشکی برای رفع نیازهای بالینی برآورده نشده، BioInnovate Ireland آموزش‌های سفارشی را به شرکت‌های MNC و بومی ارائه می‌دهد تا نوآوری را در کسب‌وکار خود تعبیه کنند. به عنوان مثال، همکاری BioInnovate طی 11 سال با Boston Scientific منجر به ایجاد دستگاه‌های جدید، 120 مهندس ارشد در تکمیل برنامه و کمک 1 میلیون یورویی توسط شرکت شده است. این رویکرد مشارکتی تعهد قوی BioInnovate به حمایت از تغییر فرهنگ نوآورانه را نشان می‌دهد و باعث شد که جایزه همکاری در مدتک برنده شود. یکی دیگر از حوزه های کلیدی نوآوری سلامت دیجیتال است. Bluedrop Medical یک سیستم پیشرفته با سنسورها و نرم افزارهای مجهز به توسعه داده است تا علائم زخم را در اسرع وقت شناسایی کند و تعداد قطع عضوهای ناشی از دیابت در ایرلند را کاهش دهد که در حال حاضر هر ساله به 500 مورد می رسد و این شرکت برای آن ها اقدام کرده است. برنده جایزه سال نوآوری سلامت دیجیتال شد. این فناوری‌های تغییر دهنده زندگی بدون دسترسی به استعدادهای کلاس جهانی نمی‌توانند توسعه یابند. برنده جایزه بهترین استراتژی استعداد در مدتک، بکمن کولتر است که رشد سریعی را تجربه کرده است، از جمله افزایش دو خط محصول جدید، و داستان های کارکنان پرشور خود و تجربه کاندیدای ارتقا یافته خود را به نمایش گذاشته است، که نقش مهمی در موفقیت مداوم آن دارد. و رشد در تاسیسات کلر آن.”

لیست کامل برندگان جوایز Medtech ایرلندی:

  • جایزه شرکت سال 2022 مدتک: Cerenovus، بخشی از Johnson and Johnson MedTech
  • جایزه شرکت سال نوظهور Medtech 2022: آتش 1
  • همکاری در جایزه Medtech 2022: BioInnovate Ireland
  • جایزه شریک/تامین کننده سال Medtech 2022: محصولات پزشکی هارماک
  • جایزه نوآوری سلامت دیجیتال سال 2022: بلودراپ مدیکال
  • جایزه ابتکار بهترین شرکت تنوع و نمایندگی 2022: مدترونیک
  • بهترین استراتژی استعداد در جایزه Medtech 2022: بکمن کولتر
  • جایزه بهترین نوآوری فرآیند-محصول در Medtech 2022: بوستون علمی (چوب پنبه)
  • جایزه سال 2022 شرکت مدتک پایدار: بکمن کولتر

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/pAUWDo
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *