Hearing Diagnostics پس از جمع آوری سرمایه 1.1 میلیون پوندی به تجاری سازی می پردازد

زمان مطالعه: 2 دقیقه

Hearing Diagnostics، شرکت فناوری سلامت مستقر در ادینبورگ، پس از جمع آوری سرمایه 1.1 میلیون پوندی، به دنبال تجاری سازی در بازارهای داخلی و ایالات متحده است.

هدف این بودجه به رهبری Archangels، باز کردن پتانسیل بازار فناوری غربالگری شنوایی فضایی است. سایر حامیان مالی این افزایش شامل اسکاتلندی اینترپرایز از طریق صندوق سرمایه گذاری مشترک اسکاتلند است.

این شرکت در حال حاضر پنج نفر را استخدام می کند و قصد دارد تیم را از طریق آخرین دور سرمایه گذاری گسترش دهد.

Hearing Diagnostics توسط دکتر کلودیا فریگانگ (مدیر عامل) و دکتر کالین هورن (CTO) – که هر دو از پیشینه تحقیقات شنوایی هستند – تأسیس شد و از بودجه قبلی Archangels برای توسعه فناوری غربالگری Audimetroid خود استفاده کرده است و اکنون آماده استفاده از محصول است. به بازار.

طبق گزارش سازمان جهانی بهداشت (WHO)، از هر 20 نفر در سراسر جهان، یک نفر درجاتی از کم شنوایی را تجربه می کند. به طور متوسط، افراد مبتلا به کم شنوایی، کم شنوایی خود را به مدت 10 سال بدون کنترل رها می کنند و تنها در بریتانیا، 86 درصد از افراد مبتلا مراقبتی برای علائم خود دریافت نمی کنند. کاهش شنوایی مدیریت نشده می تواند عواقب شدیدی از جمله انزوای اجتماعی، زوال شناختی و افزایش خطر زوال عقل داشته باشد.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  انتقال به تولید: انتخاب شریک

Hearing Diagnostics گسترش به بازار داخلی را از طریق خرده فروشان شنوایی شناسی و همچنین زنجیره های نوری خیابانی که به طور فزاینده ای در حال ایجاد قابلیت های شنوایی شناسی هستند، هدف قرار داده است. در ایالات متحده، تغییرات در مقررات باعث شده است که بازار سمعک های بدون نسخه باز شود و فرصت های تجاری قابل توجهی برای سرمایه گذاران اولیه ایجاد کند.

دکتر کلودیا فریگانگ، یکی از بنیانگذاران تشخیص شنوایی و برنده جوایز سازمان زنان اسکاتلند 2022، می گوید: «کم شنوایی معمولاً به کندی و به طور غیرقابل توجهی پیشرفت می کند و اگر کنترل نشود، عواقب شدیدی دارد. ماموریت ما این است که تست شنوایی قابل اعتماد را در خارج از کلینیک های تخصصی در دسترس قرار دهیم تا تشخیص زودهنگام کم شنوایی را انجام دهیم و از نتایج مثبت بیمار اطمینان حاصل کنیم.

پتانسیل بازار جهانی برای فناوری غربالگری دقیق شنوایی Audimetroid ما وجود دارد و با آخرین دور سرمایه‌گذاری به رهبری Archangels، می‌توانیم این پتانسیل را باز کنیم.»

تا به امروز، Archangels 1.8 میلیون پوند در فناوری تشخیص شنوایی، در دو دور سرمایه گذاری برای حمایت از توسعه تشخیص شنوایی و عرضه محصول خود به بازار، سرمایه گذاری کرده است.

نیکی مک کنزی، مدیر عامل مشترک Archangels، اضافه کرد: «کلودیا و کالین یک پلت فرم تکنولوژیکی واقعاً پیشگامانه و مخرب برای مقابله با یک مسئله بهداشت جهانی ساخته اند. رویکرد بازار تشخیص شنوایی با تولید کنندگان و خرده فروشان می تواند مسیرهای تشخیصی را تغییر دهد. ما فرصت تجاری بالقوه را در اوایل مرحله توسعه درک کردیم و خوشحالیم که حمایت خود را در فصل بعدی تشخیص شنوایی ادامه می دهیم.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  8 روش برتر برای رفع باز نشدن مایکروسافت اج در ویندوز 11

این فناوری مبتنی بر تحقیقات علمی عمیق است، بازخورد اولیه از بازار بسیار مثبت بوده است و ما هیجان‌زده هستیم که ببینیم بازار گسترده‌تر چگونه تجاری‌سازی می‌شود.»

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/iSWDPV
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *