InterSystems با PainChek در ارزیابی درد شریک است

زمان مطالعه: 2 دقیقه

InterSystems، ارائه‌دهنده راه‌حل‌هایی برای تحول دیجیتال، یک قرارداد مشارکت جهانی با PainChek مستقر در استرالیا، توسعه‌دهنده یک برنامه ارزیابی و نظارت بر درد مبتنی بر گوشی‌های اعلام کرده است.

بر اساس این قرارداد، PainChek از InterSystems IRIS for Health برای ادغام برنامه خود با سیستم‌های پرونده الکترونیک پزشکی (EMR) – از جمله سیستم اطلاعات مراقبت بهداشتی یکپارچه InterSystems TrakCare استفاده می‌کند. بیش از یک میلیارد پرونده سلامت در سراسر جهان با استفاده از فناوری InterSystems مدیریت می شود. ترکیب پلتفرم‌های این شرکت‌ها، ورود به بازار جهانی بیمارستان PainChek را تسهیل می‌کند و به تغییر مدیریت درد در بخش بیمارستان‌ها و در آینده، بازارهای جدیدی مانند مراقبت‌های خانگی که از ارزیابی دقیق و قابل اعتماد درد نیز بهره می‌برند، کمک می‌کند.

پلتفرم (AI) نرم افزار به عنوان سرویس (SaaS) PainChek از دستگاه های هوشمند مجهز به دوربین برای ارزیابی دقیق میزان درد بیماران استفاده می کند. قابلیت اطمینان و سازگاری PainChek مراقبت را بهبود می بخشد و در زمان و هزینه برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی صرفه جویی می کند. برای مثال، پزشکان با رفتارهای متفاوت کنار تخت ممکن است ارزیابی‌های کلامی متفاوتی را ثبت کنند. بسیاری از بیماران نمی توانند یا نمی توانند به طور قابل اعتماد سطح درد خود را توصیف کنند، قبل یا غیرکلامی هستند، یا در آن زمان شفاف نیستند.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  مقررات برای تجهیزات پزشکی: تحولات اخیر توضیح داده شده است

برنامه PainChek برای استفاده در بیش از 1300 مرکز مراقبت از سالمندان در استرالیا، نیوزیلند، انگلستان و سنگاپور قرارداد بسته شده است که در آن بیش از 50٪ ساکنان مبتلا به زوال عقل هستند. در میان بهبودهای مدیریت درد برای افزایش کیفیت مراقبت از دستیاران، یک مطالعه موردی 18 ماهه کاهش 20 درصدی در استفاده از بنزودیازپین ها و داروهای ضد روان پریشی را نشان داد.

در اولین حرکت PainChek به بیمارستان ها، این توافقنامه نشان می دهد که InterSystems این برنامه را به پایگاه مشتریان جهانی خود ارائه می دهد.

فیلیپ دافاس، مدیرعامل PainChek، گفت: «همکاری با یک رهبر جهانی مانند InterSystems، ورود ما را به بازارهای جدید مانند بخش بیمارستان تسریع می‌کند. ما از تجربه در مراقبت از سالمندان می دانیم که اتصال به سیستم های EMR چقدر مهم است. InterSystems IRIS for Health این کار را آسان می‌کند و ظرفیت ما را برای اتصال به بیمارستان‌ها و در آینده بخش‌های دیگر مانند مراقبت در منزل که از ارزیابی آسان و قابل اعتماد درد نیز بهره می‌برند، افزایش می‌دهد.

لوچیانو بروستیا، مدیر عامل منطقه ای، آسیا و اقیانوسیه برای InterSystems، افزود: «پذیرش PainChek در بخش مراقبت از سالمندان – با حدود 60٪ از تسهیلات استرالیایی برای استفاده از برنامه تلفن هوشمند آن و بیش از 1.7 میلیون ارزیابی درد تا به امروز – انجام شده است. قابل توجه. مزایای ارزیابی دقیق، قابل اعتماد و مداوم درد را نشان می دهد. از طریق مشارکت خود، ما مشتاقانه منتظر تسریع ورود PainChek به بازارهای جدید و فعال کردن این مزایا برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان هستیم.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  7 روش برتر برای رفع مشکلات فروشگاه مایکروسافت در ویندوز 11

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/NHZaHu
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *