OnlyFans برای افزودن ویژگی‌های خرید با Spring شریک می‌شود •

زمان مطالعه: 2 دقیقه

Merch برای OnlyFans می آید. سازندگان OnlyFans می توانند محصولات فیزیکی را مستقیماً در صفحات پلتفرم خود به حامیان خود بفروشند.

این ویژگی از طریق یک ادغام کار می کند. اگر به صفحه سازنده‌ای بروید که فروشگاهی فعال دارد، می‌توانید ببینید چه محصولاتی در دسترس هستند و برای خرید به صفحه بهار او هدایت شوید.

ادغام خرید بهاره OnlyFans

اعتبار تصویر: پیج VanZant در OnlyFans

امی گان، مدیر عامل OnlyFans، در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت: به‌عنوان سازمانی که اولین سازنده است، بیش از 3 میلیون سازنده در OnlyFans وجود دارد، به این معنی که اکنون بیش از 3 میلیون کسب‌وکار کوچک به ابزار جدیدی برای کسب درآمد دسترسی دارند.

OnlyFans از تراکنش کوتاهی نمی‌کند، اما این ویژگی به سازندگان انگیزه می‌دهد تا کسب‌وکار خود را عمیق‌تر در پلتفرم ادغام کنند. سال گذشته، این شرکت 433 میلیون دلار سود تولید کرد و در مسیر کسب 2.5 میلیارد دلار درآمد در سال جاری قرار دارد – بنابراین OnlyFans دقیقاً برای پول نقد ضرر نمی‌کند.

سازندگانی که از این ادغام جدید استفاده می‌کنند، همان نرخ‌های هر فروشگاه بهار دیگری را خواهند دید. درآمدی که سازنده به ازای هر کالای فروخته شده به دست می آورد بسته به هزینه تولید متفاوت است – برای مثال، اگر هزینه چاپ یک هودی 31.95 دلار باشد، اگر سازنده آن را به قیمت 50 دلار بفروشد، 18.05 دلار از فروش به دست خواهد آورد.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  سامسونگ بی شرمانه آیفون را به دلیل کاهش فروش خود به سخره می گیرد

سازندگان می‌توانند امتیاز قیمتی خود را برای کالای خود انتخاب کنند، و همچنین می‌توانند از بین بیش از 120 محصول، از جمله پیراهن، لیوان، بالش، قاب و پازل، نوع کالایی را که می‌خواهند بفروشند (به عقیده ما ایده یک بزرگسال) انتخاب کنند. خالق فروش یک پازل خطرناک بسیار خنده دار است و کسی باید قطعا این کار را انجام دهد).

5/5 - (1 امتیاز)

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/byHbxV
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *