ReadySpaces، که فضاهای انبارداری مشترک را به مشتریان شرکتی ارائه می دهد، 20 میلیون دلار بدهی تضمین می کند •

زمان مطالعه: 4 دقیقه

جان زیمرمن – یکی از بنیانگذاران ReadySpaces، یک تامین کننده ذخیره سازی انبار برای مشاغل کوچک – در حال کار در بازار خود ذخیره سازی بود که ایده محصولی با انعطاف پذیری ذخیره سازی خود اما قابلیت های یک انبار سنتی را هدف گرفت. در درجه اول در مشتریان سازمانی شریک او، کوین پتروویچ، یک شرکت متفاوت داشت که مشتری جون در اولین مکان “بتا” او، در دهه 90 بود. این دو شروع به کار با هم کردند تا ReadySpaces – که قبلا CustomSpace بود – به یک تجارت سراسری تبدیل شود.

امروزه ReadySpaces 32 انبار را اداره می کند و به مشتریانی با بیش از 2000 کسب و کار خدمات ارائه می دهد. بدیهی است که این سرمایه گذاران را تحت تأثیر قرار داد که 20 میلیون دلار در این استارت آپ به عنوان بخشی از دور تأمین مالی تمام بدهی که امروز بسته شد، متعهد شدند. پتروویچ می‌گوید که با افزایش مجموع ReadySpaces به 40 میلیون دلار، بودجه جدید باعث گسترش آن خواهد شد، زیرا ReadySpaces آماده ارائه خدمات جدید است.

چرا بدهی را به جای سهام انتخاب کنید؟ پتروویچ ادعا می کند که با توجه به محیط مالی کنونی، “کارآمدترین ساختار سرمایه برای رشد” است. قطعاً درست است که این روزها به دست آوردن سهام سخت تر شده است، زیرا ارزش گذاری ها کاهش می یابد و تامین مالی بدهی به آرامی محبوبیت پیدا می کند.

پتروویچ در یک مصاحبه ی به گفت: “ما یک برنامه رشد بلندپروازانه برای سال 2023 داریم و این سرمایه به ما امکان می دهد در فضای انبارداری مشترک پیشتاز باقی بمانیم.” برخی از فشارهای مرتبط با بیماری همه گیر، مانند پشتیبان گیری در بنادر اصلی، کاهش یافته است، اما می بینیم که مدل کسب و کار ما هر روز هم برای کسب و کارهای مستقر و هم برای شرکت های کوچکی که تازه شروع به کار کرده اند، طنین انداز می شود.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  نحوه تست صدا در مایکروسافت تیمز

در حالی که ReadySpaces به شکلی از سال 2013 وجود داشته است، تنها در سال های اخیر است که انبارداری مشترک به یک روند داغ تبدیل شده است. این بیماری همه‌گیر انبارداری مشترک را افزایش داد، که به مشاغل کالاهای فیزیکی (به عنوان مثال، تولیدکنندگان محصولات خانگی و مصالح ساختمانی) که با چالش‌های زنجیره تامین سر و کار داشتند، اجازه می‌داد تا موجودی را بدون نیاز به خرید تسهیلات ذخیره کنند.

در یک راه‌اندازی انبارداری مشترک، چندین شرکت می‌توانند از فضای انبار یکسانی استفاده کنند – که نیاز شرکت‌ها به سرمایه‌گذاری در زیرساخت را از بین می‌برد. به عنوان مثال، ReadySpaces واحدهایی را در ابعادی بین 200 تا 5000 فوت مربع ارائه می دهد که هر کدام به واحدهای برق، بارگیری بارگیری و لیفتراک، Wi-Fi، فضاهای کاری صنعتی، و دفاتر خصوصی و اتاق کنفرانس مجهز هستند.

نمایی از یک مرکز ReadySpaces در توکویلا، واشنگتن، جایی که این استارت آپ دارای یک مرکز قابل توجه است. اعتبار تصویر: ReadySpaces

پتروویچ معتقد است که انبارداری مشترک به کسب و کارها این امکان را می دهد که با ارائه انباری مقرون به صرفه و مقیاس پذیر برای موجودی ذخیره، در برابر عدم قطعیت اقتصادی و دوره های شلوغ مانند تعطیلات بیمه شوند.

پتروویچ گفت: «نیاز به فضای انبار کوچک محدود به مشاغل کوچک نیست. ما با تعداد زیادی از شرکت‌های Fortune 500 کار کرده‌ایم تا فضای سرریز کوتاه‌مدت را فراهم کنیم. نکته کلیدی این است که ما یک طبقه دارایی را انتخاب کنیم که به آرامی حرکت می کند و به طور کلی کار کردن در آن دشوار است و آن را کاملاً یکپارچه می کنیم.

مطمئناً رقبای ReadySpaces تقاضا برای انبارداری مشترک را نشان داده اند. سالت باکس، شرکتی که فضای کار مشترک و انبارداری را برای مشاغل تجارت الکترونیکی در حال توسعه فراهم می کند، اخیراً 128 میلیون دلار سرمایه گذاری از پلتفرم سرمایه گذاری املاک و مستغلات Fundrise جذب کرده تا جای پای خود را گسترش دهد. و سال گذشته، شرکت املاک و مستغلات Capstone Equities، Portal Warehousing را راه‌اندازی کرد، یک راه‌حل انبار انعطاف‌پذیر که فضاهای کوچک‌تر و امکانات مشترک را ارائه می‌دهد، که قصد دارد در ماه‌های آینده به شهرهایی از جمله لس‌آنجلس، بروکلین و لاس‌وگاس گسترش یابد.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  لایه اصلی Google Workspace اکنون شامل یک سازنده برنامه بدون کد است

در مورد ReadySpaces، پتروویچ ادعا می کند که شرکت مستقر در لس آنجلس – که حدود 50 نفر را استخدام می کند – “به راحتی سودآور است” و درآمد آن سال به سال تقریباً 50 درصد رشد می کند.

«از زمان آخرین اعلامیه‌مان، مکان‌های جدید متعددی و همچنین در چند بازار جدید افتتاح کرده‌ایم. به عنوان مثال، کوئینز، نیویورک؛ کرنی، نیوجرسی؛ زین بروک، نیوجرسی؛ پتروویچ گفت و راند راک، تگزاس، همه سایت‌های جدید هستند. ما نرخ سوختن نداریم… در سطح ملی، شاهد افزایش 375 درصدی تقاضا در سه سال گذشته بوده ایم.

یکی از نگرانی‌ها کاهش هزینه‌های مصرف‌کننده مرتبط با تورم است که می‌تواند فروش در خرده‌فروشی و در نتیجه تقاضا برای فضای انبار را کاهش دهد. برخی از کارشناسان می گویند، صنعت انبار در معرض خطر عرضه بیش از حد است، زیرا توسعه دهندگان به شدت در توسعه انبار سرمایه گذاری می کنند. سه ماهه دوم سال 2022 شاهد ساخت رکورد 613 میلیون فوت مربع فضای انبار در ایالات متحده بودیم که تقریباً دو برابر خط لوله ساخت و ساز در سال 2019 بود.

پتروویچ بادهای مخالف را تصدیق کرد، اما اصرار داشت که ReadySpaces در موقعیتی است که بتواند آنها را تحمل کند.

وی افزود: «تغییرات عمده زیادی در بازار املاک و مستغلات صنعتی در حال حاضر به دلیل تقاضای قوی و هزینه های بالای توسعه رخ داده است. تمرکز ما روی پیمایش موفقیت آمیز این تغییرات بازار است تا بتوانیم به ارائه محصولی که می دانیم مشتریان آن را دوست دارند ادامه دهیم.

5/5 - (1 امتیاز)

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/SDu
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *