Shadowban در توییتر: آیا من shadowbann شده‌ام؟

زمان مطالعه: 3 دقیقه

همه ما نوعی ارواح را تجربه کرده ایم. از یک سابق، یک دوست یا در این مورد، یک شبکه اجتماعی. با این حال، نیازی به وحشت نیست. من دلایل رایجی که منجر به shadowban می شود را توضیح می دهم و اینکه چگونه می توانید بررسی کنید که آیا حساب شما shadowban شده است یا خیر.

اگرچه امروز در مورد Shadowban توییتر صحبت خواهیم کرد، به نظر می رسد که این موضوع در بین شبکه های دیگری مانند TikTok و .

Shadowban در توییتر چیست؟

قبل از اینکه به نحوه تشخیص Shadowban بپردازم، اجازه دهید تمرین Shadowban را توضیح دهم.

Shadowbanning که به عنوان ممنوعیت ارواح نیز شناخته می‌شود، روشی است که پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی برای مخفی کردن توییت‌ها، ریتوییت‌ها و پاسخ‌های کاربران از فید، نوار جستجو و هر شکل دیگری استفاده می‌کنند. به طور خاص، این فناوری هوش مصنوعی توییتر است که اقدامات احتیاطی را برای جلوگیری از ارسال هرزنامه و نقض خط‌مشی‌های توییتر انجام می‌دهد.

حتی اگر کاربر سایه‌بان شده باشد، اغلب آنها نمی‌دانند، زیرا همچنان می‌توانند مانند عادی با شبکه تعامل داشته باشند و هیچ اعلانی مبنی بر جریمه شدن دریافت نکنند. بنابراین، تشخیص اینکه آیا shadowbaned شده اید یا خیر، ممکن است دشوار باشد، اما بعداً در مورد آن بیشتر توضیح خواهیم داد. ابتدا، من در مورد دلایل رایجی که منجر به shadowban در توییتر می شود و اینکه چگونه می توانید از این محدودیت جلوگیری کنید صحبت خواهم کرد.

آیا توییتر واقعا shadowban می کند؟

بحث‌هایی وجود دارد که آیا توییتر واقعاً کاربران را shadowban می‌کند یا خیر. در یک پست وبلاگ از توییتر، اظهار داشتند که سایه بان نمی کنند. با این حال، مدت کوتاهی پس از آن آنها با یک رویکرد جدید به رفتار “ترول مانند”، گفتن آنها استفاده می کنند

خط‌مشی‌ها، فرآیندهای بازبینی انسانی و یادگیری ماشینی به ما کمک می‌کنند تا نحوه سازماندهی و ارائه توییت‌ها در مکان‌های مشترک مانند مکالمات و جستجوها را تعیین کنیم.

بنابراین، با این گفته، دشوار است که بدانیم آیا توییتر به طور فعال به این حساب‌ها حمله می‌کند یا این یک فرآیند خودکار ماشینی است. با این حال، تایید شده است که اگر یک ac

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  چگونه به کسی در Twitch حمله کنیم: یک راهنمای جامع

آیا من در توییتر سایه بان هستم؟

برای کمک به جلوگیری از shadowband شدن در شبکه، می توانید از روش های ذکر شده در زیر پیروی کنید. اینها ممکن است تمامیت اجتناب از shadowban توییتر نباشد، با این حال به احتمال زیاد شما را در روشن نگه می دارند.

دلایل رایج برای Shadowban توییتر

 • آدرس ایمیل شما را تایید نکرده‌اید
 • هیچ عکس ای به حساب شما اضافه نمی شود
 • اکانت های هرزنامه را بیش از حد منظم ارسال می کنند
 • محتوا اغلب تبلیغاتی است
 • شرایط قرارداد خدمات توییتر را که پس از پیوستن به آن امضا کرده اید، دنبال نکنید
 • پست ها حاوی مکالماتی در مورد فعالیت ها یا موضوعات غیرقانونی هستند
 • استفاده از خدمات خودکار برای گذاشتن نظرات
 • استفاده از پاسخ ها یا تصاویر مشابه هنگام پاسخ دادن به چندین صفحه

اگر این دلایل را بررسی کرده‌اید و هنوز مطمئن نیستید که سایه‌بان روی حساب شما باقی می‌ماند، می‌توانید بررسی کنید که آیا حساب شما سایه‌بان شده است یا خیر.

از آنجایی که توییتر برای شما اعلان یا نشانه ای ارسال نمی کند که نمایه شما در وهله اول سایه بان شده است، اگر محدودیت ها را برداشته باشند، مستقیماً از توییتر خبری نخواهید داشت. با این حال، یک راه آسان وجود دارد که می توانید در توییتر جستجو کنید تا ببینید آیا محتوای شما ظاهر می شود یا خیر.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  چگونه در Facebook Marketplace بازدیدهای بیشتری داشته باشیم

چگونه متوجه شویم که آیا در توییتر shadowbane شده اید یا خیر

 • اول، یا از توییتر خارج شوید یا a را باز کنید برگه خصوصی در وب شما (به نام پنجره ناشناس)
 • قابل اعتماد و متخصص https://twitter.com/explore
 • نام کاربری دقیقی را که می خواهید بررسی کنید جستجو کنید
 • دریابید که آیا پاسخ‌های شما به توییت‌های افراد دیگر برای غیر دنبال‌کنندگان قابل مشاهده است یا خیر
  • همچنین می توانید روی یک توییت عمومی نظر بگذارید و سپس از سیستم خارج شوید یا از یک پنجره خصوصی استفاده کنید تا ببینید پاسخ شما قابل مشاهده است یا خیر.

انواع Shadowban های توییتر

ممنوعیت موضوع

ممنوعیت تاپیک، کاربران را از دیدن پاسخ های شما به توییت ها مسدود می کند.

ممنوعیت پیشنهاد جستجو

با ممنوعیت پیشنهاد جستجو، کاربران نمی توانند نمایه شما را در نتایج جستجو ببینند.

ممنوعیت جستجو

در ممنوعیت جستجو، توییت های شما از نتایج جستجو پنهان می شود، حتی اگر از کلمات جستجوی دقیق استفاده کنید.

Reply Barrier Ban

این در صورتی اتفاق می‌افتد که توییتر معتقد باشد کاربر درگیر رفتار مضری بوده است. بنابراین، این ممنوعیت پاسخ‌های شما را مخفی می‌کند و تنها با کلیک روی «نمایش پاسخ‌های بیشتر» آنها را بارگیری می‌کند.

اگر سایه‌بان توییتر رخ داده باشد، برداشتن آن زمان زیادی نمی‌برد. اگر حساب خود را برای پیروی از خط‌مشی‌های توییتر تنظیم کرده‌اید، توصیه می‌شود برای چند روز در برنامه غیرفعال بمانید.

با این حال، اگر احساس می‌کنید به اشتباه جریمه شده‌اید، یا shadowban شما پس از ویرایش حسابتان حذف نشده است، می‌توانید گزارشی را به تیم پشتیبانی توییتر ارسال کنید.

Shadowbanning ممکن است شبیه یک کابوس به نظر برسد که هیچ کس نمی‌خواهد اتفاق بیفتد، اما واقعیت این است که اگر از دستورالعمل‌ها و اقدامات خوب در شبکه پیروی کنید، بعید است که Shadowban توییتر به حساب شما اضافه شود.

تازه وارد توییتر شده‌اید و نمی‌دانید چگونه به عنوان یک حرفه‌ای در شبکه پیمایش کنید؟ این راهنما را دنبال کنید و در شبکه توییت ها اکسل کنید.

بازاریابی توییتر

5/5 - (1 امتیاز)

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/JQgjDK
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *