2San چندین کیت تست خانگی را در MEDICA راه اندازی می کند

زمان مطالعه: 3 دقیقه

2San به بازار خود تشخیصی گسترش یافته است – زیرا چندین کیت تست خانگی را در نمایشگاه تجارت جهانی MEDICA راه اندازی کرد.

این بیماری همه گیر چیزهای زیادی را در مورد نحوه زندگی ما تغییر داد، از جمله نحوه آزمایش بیماری. تحقیقات جدید 2San نشان می‌دهد که 86 درصد از افراد مورد بررسی از آزمایش‌های جریان جانبی در طول همه‌گیری استفاده کرده‌اند و 87 درصد گفته‌اند که استفاده از آن‌ها به آنها اطمینان خاطر از وضعیت سلامتی آنها می‌دهد.

مارک هیولت، مدیر عامل جهانی در 2San گفت: “ما محصولات و راه حل های نوآورانه مراقبت های بهداشتی را طراحی می کنیم که از جوامع حمایت می کند و آنها را قادر به پیشرفت می کند. ما مردم را در همه جا توانمند می‌سازیم تا سلامتی خود را داشته باشند و تصمیمات آگاهانه برای زندگی بهتر و سالم‌تر بگیرند. راه اندازی این مجموعه جدید از کیت های خودآزمایی امروز گام دیگری در سفر ما برای تحقق این چشم انداز است.”

هنگامی که از طریق نظرسنجی Ipsos Mori از 1000 بزرگسال که برای 2San انجام شد، از آنها پرسیده شد که چقدر نگران سلامتی خود هستند، 46٪ از مردم بریتانیا گفتند که اکنون بیشتر از قبل از همه گیری نگران سلامتی خود هستند، با بیش از دو سوم ( 67٪ ابراز نگرانی کردند که NHS نمی تواند در صورت لزوم مراقبت های بهداشتی به موقع به آنها ارائه دهد.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  6 راه برای یافتن و بازیابی یادداشت های ناپدید شده آیفون

در شرایطی که NHS تحت فشار است – 79٪ از مردم در بریتانیا به گزینه استفاده از آزمایش خود تشخیصی برای کاهش نیاز به مراجعه به پزشک عمومی خود برای برخی از شرایط سلامتی علاقه مند هستند.

تست های خود تشخیصی 2San در بریتانیا در دسترس خواهند بود. محصولات بیشتری در اوایل سال 2023 به این مجموعه اضافه خواهند شد.

آزمایشات خود تشخیصی 2San که در حال حاضر موجود است عبارتند از:

تست سریع فریتین

غربالگری کم خونی فقر آهن

تست سریع فریتین برای تشخیص کیفی یا نیمه کمی فریتین انسانی در سرم یا پلاسمای انسان و خون کامل به عنوان کمکی در تشخیص کم خونی فقر آهن است.

زمان برای نتیجه – 10 دقیقه

تست سریع ویتامین D

غربالگری برای کمبود

تست سریع ویتامین D برای تشخیص نیمه کمی 25 هیدروکسی ویتامین D (25 (OH) D) در خون کامل انگشتان دست انسان با غلظت قطعی 4 ± 30 نانوگرم در میلی لیتر است. این آزمایش یک نتیجه آزمایش تشخیصی اولیه را ارائه می دهد و می تواند برای غربالگری کمبود ویتامین D استفاده شود.

زمان برای نتیجه – 10 دقیقه

تست سریع بارداری hCG

تست سریع بارداری hCG یک روش ایمونواسی اتوگرافی سریع برای تشخیص کیفی گنادوتروپین جفتی انسانی در ادرار برای کمک به تشخیص زودهنگام بارداری است.

زمان رسیدن به نتیجه – 3 دقیقه

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  8 روش برتر برای رفع عدم نمایش اعلان‌های صفحه قفل آیفون در iOS 16

تست سریع UTI

تست عفونت های دستگاه ادراری شامل نوارهای پلاستیکی سفت است که چندین ناحیه معرف جداگانه روی آن چسبانده شده است. این آزمایش برای تشخیص کیفی آنالیت های زیر در ادرار است: خون، پروتئین، نیتریت و لکوسیت ها.

زمان برای نتیجه – 2 دقیقه

کنسانتره اسپرم

تست سریع غلظت اسپرم یک سنجش بیوشیمیایی برای تخمین کیفی غلظت اسپرم در مایع منی انسان به عنوان یک کمک کمکی در تشخیص بالینی ناباروری و/یا برنامه ریزی بارداری با ارزیابی غلظت اسپرم بالاتر یا کمتر از غلظت لازم برای بارداری موفق است.

زمان رسیدن به نتیجه – 5 دقیقه

آزمایش زخم معده (H. pylori).

آزمایش سریع آنتی ژن هلیکوباکتر پیلوری (مدفوع) برای تشخیص کیفی آنتی ژن هلیکوباکتر پیلوری در مدفوع انسان است. این یک آزمایش تشخیصی آزمایشگاهی است.

زمان رسیدن به نتیجه – 10 دقیقه

تست تعادل pH واژن (سواب واژن).

تست سریع pH واژن یک تست پانل روش شیمیایی خشک برای تشخیص نیمه کمی pH در نمونه‌های سواب واژینال زنانه برای کمک به تشخیص واژینوز باکتریایی است.

زمان رسیدن به نتیجه – فوری

تست هورمون محرک تیروئید (TSH).

تست سریع TSH یک روش ایمونواسی کروماتوگرافی برای تشخیص کیفی TSH در خون کامل انسان است. این آزمایش یک نتیجه آزمایش تشخیصی اولیه را ارائه می دهد و می تواند برای غربالگری TSH استفاده شود.

زمان رسیدن به نتیجه – 10 دقیقه

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/cJLSxO
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *