EIB برای پلتفرم تشخیص سپسیس وام 20 میلیون یورویی به DeepUll می دهد

زمان مطالعه: 2 دقیقه

وام EIB به DeepUll این امکان را می‌دهد تا فعالیت RDI خود را برای توسعه بیشتر دستگاه تشخیص خودکار خود افزایش دهد، که می‌تواند تشخیص زودهنگام سپسیس را سریع‌تر و دقیق‌تر از مراقبت‌های استاندارد فعلی امکان‌پذیر کند و در نتیجه کارایی درمان و نتایج بیمار را بهبود بخشد.

وام مخاطره‌آمیز EIB تحت تسهیلات مالی بیماری‌های عفونی که به عنوان بخشی از برنامه تحقیقاتی و نوآوری اتحادیه اروپا برای سال‌های 2014-2020 به عنوان بخشی از Horizon 2020 راه‌اندازی شده است، تامین می‌شود. ترکیبی از تخصص EIB و حمایت کمیسیون اروپا با ضمانت InnovFin، امکان راه اندازی یک بسته مالی متناسب با نیازهای DeepUll را فراهم کرده است.

ریکاردو مورینیو فلیکس، معاون بانک سرمایه گذاری اروپا گفت: “یافتن درمان بیماری های جهانی تنها از طریق سرمایه گذاری بیشتر در نوآوری امکان پذیر است. امضای امروز با DeepUll گواه تاثیری است که مالی اروپا می تواند برای شرکت هایی که در حال توسعه فناوری های جدید در جهان هستند، بیاورد. زمینه تشخیص پزشکی. ما با هم می‌توانیم بیماری‌های عفونی را برطرف کنیم، در حالی که تأثیر آنها بر جمعیت و رشد اقتصادی در مقیاس جهانی را کاهش دهیم.»

جوردی کاررا، مدیر اجرایی DeepUll، گفت: “این بودجه از ما در تسریع توسعه پلت فرم شناسایی سپسیس حمایت می کند. ما معتقدیم محصول ما دارای پتانسیل فوق العاده ای در بهبود سریع نتایج بیماران و ساده سازی فرآیندهای بیمارستانی به منظور شناسایی در معرض خطر است. بیماران در اسرع وقت و ارائه پشتیبانی برای تصمیمات درمانی.”

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  4 بهترین مانیتور 360 هرتزی برای بازی های زیر 500 دلار

محصول سپسیس DeepUll برای شناسایی بیش از 250 پاتوژن مختلف و حدود 15 ژن مقاومت در یک ساعت طراحی شده است که از 10 میلی لیتر خون کامل شروع می شود. این محصول بدون نیاز به کشت خون مثبت، نتایج حساسیت ضد میکروبی فنوتیپی را در حدود هشت ساعت ایجاد می کند. این محصول یک سیستم رومیزی با اتوماسیون انتها به انتها با هدف قرار گرفتن در هر محیط بالینی (آزمایشگاه، ER، ICU) خواهد بود. این محصول همچنین از برای ارائه پشتیبانی یکپارچه از تصمیمات پزشکی در تمام مراحل مدیریت بیمار، از تشخیص اولیه بیماری گرفته تا تشخیص دقیق، تا راهنمایی درمانی استفاده می کند.

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/iYsHcv
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *