Ethicon نوآوری های جدیدی را در راه است

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

Ethicon، شرکت Johnson & Johnson MedTech، با Roadshow Promotions همکاری کرده است تا به تغییر روشی که شرکت‌های medtech راه‌حل‌های جدید را برای شرکای مراقبت‌های بهداشتی ارائه می‌کنند، کمک کند.

Roadshow Promotions یک اتوبوس دو طبقه سفارشی ایجاد کرده است تا فناوری‌های جراحی Ethicon را در یک تور در کشور ببرد.

با شروع تور در گلاسکو و تماس با Hospital Trusts در سراسر بریتانیا، اتوبوس مجهز به ایستگاه‌های نمایش جراحی، فضاهای ملاقات و صفحه‌های اطلاعاتی تعاملی است تا به نمایش آخرین فناوری‌های جراحی کمک کند.

فضای داخلی اتوبوس دو طبقه با نمایش طیف وسیعی از ابزارهای جراحی در عرشه پایین و سه ایستگاه نمایش جراحی کامل با مانکن های آناتومیک تغییر شکل داد.

اتوبوس دارای یک فضای جلسه، نه صفحه نمایش اطلاعات تعاملی، یک سیستم صوتی کامل داخلی و خارجی بود.

این تور چهار ماهه به پزشکان و کارکنان پشتیبانی بالینی این امکان را می‌دهد تا محصولات جدید را ببینند و آموزش ببینند و درباره آنچه Ethicon ارائه می‌دهد، از خارج از بیمارستانشان بیشتر بیاموزند.

پروفسور محمود لوبانی، مشاور جراح قلب و قفسه سینه و مدیر مهارت‌های جراحی در بیمارستان‌های آموزشی دانشگاه هال، می‌گوید: «قابل توجه است که چگونه آن‌ها توانسته‌اند در چنین فضای کوچکی در ماژول‌های زیادی جای بگیرند. بسیاری از امکانات موجود برای کارآموزان ما برای بهبود مهارت های جراحی خود را به نمایش می گذارد. من دوست دارم اتوبوس را همیشه اینجا داشته باشم.»

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  هانی ول مجموعه فیبر Spectra Medical Grade BIO را گسترش می دهد

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/iPLukF
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *