Mercia و WMAHSN برنامه های کاربردی صندوق نوآوری SME را باز می کنند

درخواست‌های مالی برای شرکت‌های کوچک و متوسط ​​مستقر در وست میدلندز که راه‌حل‌های دیجیتالی را برای رویارویی با چالش‌های بهداشتی و مراقبتی توسعه می‌دهند، اکنون باز است.

صندوق نوآوری SME توسط Mercia Asset Management (MAM) و West Midlands Academic Science Health Network (WMAHSN)، بازوی نوآوری NHS که از گسترش و پذیرش نوآوری برای تغییر مراقبت های بهداشتی و اجتماعی پشتیبانی می کند، ارائه/مدیریت می شود.

این بودجه در اختیار کسب و کارهایی است که به دنبال رشد و حرکت از مرحله تحقیق به مرحله اجرا هستند. متقاضیان موفق بخشی از شبکه ای متشکل از ارائه دهندگان NHS، سرمایه گذاری و جامعه دانشگاهی خواهند شد – با هدف رهبری پذیرش نوآوری دیجیتال جدید در سراسر NHS برای افزایش کارایی، بهبود نتایج بیماران و حمایت از رشد اقتصادی.

پیتر داینز، مدیر عامل در Mercia Asset Management، گفت: «ما سابقه ای در زمینه حمایت مالی و ایجاد کسب و کارهای علوم زیستی در سراسر بریتانیا داریم که همگی روشی مقیاس پذیر و نوآورانه برای ساده کردن خدمات، بهبود ایمنی بیمار و انتشار خدمات ارائه می کنند. بار هزینه بر روی NHS.

تامی هولمز، رئیس بخش تحویل، نوآوری و بازرگانی در شبکه علوم بهداشت آکادمیک وست میدلندز، افزود: “بخش علوم زیستی می تواند به برخی از بزرگترین چالش های بهداشت و مراقبت در عصر ما پاسخ دهد. شبکه ما همراه با استعدادها و بودجه منطقه ای برای نوآوری، غرب میدلندز را به عنوان یک مرکز مرکزی نوآوری در بریتانیا تقویت می کند. این صندوق فرصتی است برای ایجاد موفقیت هایی که قبلاً به دست آورده ایم. ما خوشحالیم که می توانیم نقش خود را در ایجاد رشد اقتصادی در منطقه ایفا کنیم. و بهبود سلامت جوامع ما.”

شرکت های کوچک و متوسط ​​متقاضی بودجه باید به اولویت های راهبردی بهداشت و مراقبت منطقه ای و ملی برسند:

  • تاب آوری سلامت روان
  • بهینه سازی و مدیریت داروها
  • پیشگیری و مدیریت بیماری های قلبی عروقی
  • ایمنی و بهبود بیمار
  • هدایت تحول دیجیتال

متقاضیان موفق دریافت خواهند کرد:

  • وام های قابل تبدیل از 50000 پوند تا 100000 پوند
  • دسترسی بی نظیر به سرمایه سرمایه گذاری آتی
  • کارگاه های مربی منظم از کارشناسان صنعت از جمله کارآفرینان با تجربه علوم زیستی
  • مخاطبین کلیدی در بخش های NHS و مراقبت های بهداشتی

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد صندوق و نحوه درخواست، از دروازه نوآوری سلامت مریدین در اینجا دیدن کنید.

امتیاز بدهید
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *