Valencell قصد دارد محصولی را برای بیماری های مزمن عرضه کند

Valencell، توسعه‌دهنده فناوری ضربان قلب نوری، برنامه‌های خود را برای راه‌اندازی خط تولید برند خود در بخش سلامت دیجیتال اعلام کرده است زیرا تلاش‌های خود را برای ارائه راه‌حل‌هایی به بازار برای مدیریت بیماری‌های مزمن متمرکز می‌کند.

اولین نامزد محصول این شرکت که در نمایشگاه CES به نمایش گذاشته شد، بر کمک به مردم برای نظارت و مدیریت فشار خون با ترکیب یک برنامه بصری با یک دستگاه ابتکاری بدون نسخه برای اندازه گیری دقیق فشار خون (BP) از انگشت بدون کاف یا کالیبراسیون متمرکز است.

اختراعات، فناوری حسگر و الگوریتم های Valencell را می توان در ده ها میلیون دستگاه پوشیدنی و شنیدنی، در بیش از 90 محصول، برای شرکت هایی مانند سامسونگ، سونتو، بوز، جبرا، هواوی و سونی یافت. در حالی که Valencell به عنوان یک ارائه دهنده فناوری در پوشیدنی های ورزشی و تناسب اندام مصرفی تاسیس شد، فناوری پایه آن می تواند از طریق راه حل های سلامت دیجیتال به مدیریت یکپارچه بیماری های مزمن کمک کند.

در انتظار ترخیص FDA، راه اندازی دستگاه نوک انگشت Valencell چشم انداز این شرکت را برای ارائه راه حل های سلامت دیجیتال متحول کننده زندگی برای مصرف کنندگان بیشتر خواهد کرد و یک تحول استراتژیک برای این شرکت است. Valencell با ارائه راه‌حل‌هایی برای برخی از شرکت‌های پوشیدنی پیشرو در جهان، اکنون به دنبال ارائه مجموعه‌ای از درمان‌های دیجیتال خود به بازار است. با استفاده از فناوری حسگر بیومتریک ثبت شده، بیش از 150 حق ثبت اختراع، مدل های اختصاصی هوش مصنوعی و تجزیه و تحلیل که از نظر بالینی با استفاده از هزاران مجموعه داده در طول سالیان متمادی تایید شده اند، با تمرکز بر فشار خون شروع می شود.

دکتر Steven LeBoeuf، رئیس و یکی از بنیانگذاران Valencell، گفت: «با گذراندن 16 سال برای کامل کردن توانایی جمع‌آوری داده‌های سلامت از مناطق مختلف بدن و توسعه راه‌حل‌هایی برای اشخاص ثالث، هیجان‌زده هستم که Valencell شروع به کار کند. فصل جدید. در بررسی استراتژی شرکت خود، به این نتیجه رسیدیم که توسعه راه حل های خودمان موثرترین راه برای رسیدن سریعتر به بازار است، زیرا سهم اصلی توسعه نظارتی و تحقیقاتی در حال حاضر بر عهده Valencell است. با شروع قاتل خاموش شماره یک، فشار خون بالا، Valencell در حال توسعه راه‌حل‌های سلامت دیجیتال است که تمام اصطکاک‌ها و موانع را برای جمع‌آوری و عمل بر روی داده‌های بهداشتی برطرف می‌کند تا به افراد کمک کند کنترل سلامت خود را آسان‌تر کنند، زندگی طولانی‌تر و سالم‌تر داشته باشند. و زندگی پربارتر.»

اولین راه حل مدیریت بیماری های مزمن Valencell با هدف کمک به افراد مبتلا به فشار خون بالا فشار خون را بهتر و منظم تر اندازه گیری کرده و انطباق با درمان را حفظ می کند.

این دستگاه برای اندازه گیری فشار خون در کمتر از یک دقیقه با استفاده از یک پروب کوچک روی انگشت میانی بدون نیاز به کاف های حجیم یا دردناک طراحی شده است. حسگرهای فتوپلتیسموگرافی (PPG) درون دستگاه از نور منعکس شده برای اندازه گیری الگوهای جریان خون استفاده می کنند. الگوریتم های اختصاصی هوش مصنوعی که از مجموعه داده های PPG شامل بیش از 7000 بیمار توسعه یافته است، برای پردازش این اطلاعات با مشخصات فیزیکی برای محاسبه اندازه گیری فشار خون استفاده خواهد شد. سپس نتایج دیاستولیک و سیستولیک بر روی صفحه نمایش داخلی دستگاه نمایش داده می شود و از طریق بلوتوث به برنامه منتقل می شود.

برخلاف سایر فناوری‌ها، فناوری Valencell BP نیازی به کالیبره شدن بر روی کاف BP ندارد، قابلیتی که تا کنون از این صنعت دور مانده است. انتظار می‌رود راه‌حل Valencell اولین مانیتور فشار خون بدون کاف و بدون کالیبراسیون در جهان باشد و این شرکت در اواخر سال 2023 Clearance FDA را هدف قرار می‌دهد. در مجموع، این پتانسیل را دارد که اولین دستگاه نظارت بر فشار خون بدون کاف را در جهان فعال کند. راه حل.

اگرچه این دستگاه به عنوان یک دستگاه فشار خون مستقل طراحی شده است، اما این پتانسیل را دارد که به ابزاری قدرتمند برای کمک به مدیریت فشار خون بالا در صورت جفت شدن با برنامه همراه آن تبدیل شود. برنامه تلفن همراه برای ردیابی و ذخیره خوانش ها طراحی شده است و به کاربران اجازه می دهد یادآورهایی را برای اندازه گیری فشار خون خود تنظیم کنند. کاربران می توانند روندها را در طول زمان مشاهده کنند، فرکانس اندازه گیری های خود را ردیابی کنند و داده ها را دانلود و به اشتراک بگذارند.

Valencell قابلیت های برنامه را برای فعال کردن مدیریت فشار خون افزایش می دهد. این برنامه پس از ارائه یک خط پایه از نمایه فشار خون فعلی خود، به کاربران کمک می کند تا از طریق برنامه های غذایی و تمرینی هدفمند، به سمت بهبود سلامت قلبی عروقی و به دنبال آن حفظ سلامت مداوم کمک کنند. ارتقاء بیشتر، ادغام در پلتفرم‌های مراقبت‌های بهداشتی دیجیتالی را که توسط ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی برای بهبود مراقبت‌های تحت هدایت پزشک استفاده می‌شوند، ممکن می‌سازد.

در سراسر جهان، بیش از یک میلیارد نفر از فشار خون بالا رنج می برند و تقریباً 10 میلیون مرگ و میر در سال را شامل می شود، اما اغلب فشار خون بالا علائم کمی دارد یا هیچ علامتی ندارد و به سختی می توان آن را به طور مداوم مدیریت کرد. بر اساس CDC، فشار خون بالا تقریبا یک سوم آمریکایی ها، یا 75 میلیون نفر، 18 ساله یا بالاتر را تحت تاثیر قرار می دهد. علاوه بر این، تقریباً برای نیمی از بزرگسالان مبتلا به فشار خون بالا (نزدیک به 35 میلیون نفر)، کنترل نشده است و 131 میلیارد دلار در سال هزینه مراقبت های بهداشتی تنها در ایالات متحده هزینه می کند.

برای مدیریت فشار خون بالا و نجات جان انسان‌ها، اندازه‌گیری منظم و قابل اعتماد BP بسیار مهم است، اما در یک نظرسنجی سراسری، 62 درصد از آمریکایی‌های مبتلا به فشار خون فشار خون خود را فقط چند بار در ماه یا کمتر اندازه‌گیری می‌کنند که بسیار کمتر از توصیه‌های متخصص دو بار در روز است. با این حال، در مطالعه‌ای روی مصرف‌کنندگانی که فشار خون را در خانه کنترل می‌کردند، 80 درصد از پاسخ‌دهندگان اظهار داشتند که فرکانس اندازه‌گیری‌ها را با استفاده از یک دستگاه نوک انگشت افزایش می‌دهند.

دکتر بیل کراوس، استاد پزشکی دانشگاه پزشکی دوک، می‌گوید: «توانایی اندازه‌گیری دقیق فشار خون در حصول اطمینان از اینکه افراد مبتلا به بیماری‌های قلبی عروقی به درمان‌ها و تغییرات سبک زندگی توصیه‌شده توسط پزشکان خود پایبند هستند، ضروری است. هر کاری که انجام این کار را برای مردم آسان‌تر کند، می‌تواند زندگی، دلار و زمان را نجات دهد. ظهور راه‌حل‌های سلامت دیجیتال و برنامه‌های مربیگری روندی مورد استقبال است، اما فقط به اندازه داده‌هایی هستند که به آنها داده می‌شود. استفاده از دستگاه Valencell که مانند پالس اکسی متر ساده و بدون درد است، می تواند تبعیت و نتایج درمان را بهبود بخشد و راه حلی مناسب برای یک نیاز بالینی تا حد زیادی برآورده نشده است.

با الگوریتم‌های جدید، فاکتورهای شکل و داده‌های بالینی، الگوهای جریان خون پتانسیل اندازه‌گیری آمارهای سلامت از تعداد تنفس، سطح اکسیژن، کارایی قلبی و فشار خون را دارند. توانایی قرار دادن این قابلیت‌ها در اشیاء همه‌جانبه و روزمره که به قدری شهودی هستند که مدیریت سلامتی خود را برای مصرف‌کنندگان آسان می‌کند، نوید پزشکی واقعی و پیشگیرانه را به واقعیت نزدیک می‌کند.

در آینده، Valencell قصد دارد پیشنهادات مدیریت فشار خون خود را به سمت نظارت غیرفعال فشار خون در فرم فاکتورهای پوشیدنی محبوب گسترش دهد و از فناوری خود استفاده کند. علاوه بر این، این شرکت در حال بررسی است که چگونه فناوری پایه خود را می توان در این عوامل شکلی برای مدیریت دیابت، بیماری کلیوی و بیماری عروق کرونر به کار برد.

امتیاز بدهید
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *